משלוח חינם לכל רחבי הארץ

בגדי ים טנקיני


בגדי ים טנקיני

להיות אטרקטיביים, למצוא חן בעיני הסובבים אותנו, להיות מיוחדים וייחודיים, אלה הם פחות או יותר הערכים שמנחים אותנו, לא רק כאשר אנחנו קונים חולצה, מכנסיים או שמלה חדשים, אלא גם, ואולי בעיקר, כאשר מדובר על בגדי ים. יחד עם זאת, לצד ערכים אלה ישנם גם שיקולים של נוחות, שמרנות וצניעות וכדומה, ובהתאם לכך אפשר לזהות מגמה בעיצוב בגדי ים, ליצירת השילוב הטוב ביותר בין כל המכלול הזה של ערכים מנוגדים, ואחת הדוגמאות הטובות לכך היא בגדי ים טנקיני.
 

שילוב של ביקיני עם בגד ים שלם

המדובר על בגדי ים המבוססים על תחתוני ביקיני עם השלמה של חולצה או מעין חלק עליון של בגד ים שלם, במקום חזיה בלבד. בגדי ים אלה מעוצבים בצורה שמבליטה את קווי המיתאר של הגוף ומשלבים אלמנטים עיצוביים שיקיים ועם סטייל, ויחד עם זאת, מאפשרים לכם ליהנות מתחושה יותר שמרנית, תחושה של בגד שעוטף אתכם ומשאיר פחות שטח עור חשוף לעיניים שמביטות בכם מסביב.

בגדי ים טנקיני במבצע
 

סקסי אבל שמרני, חשוף אבל צנוע

בגדי ים טנקיני יכולים להגיע במגוון גדול מאוד של עיצובים, שכן תוספת הבד של החלק העליון מאפשרת ליצור גזרות שונות, הדפסים שונים, שילובי צבעים מגוונים יותר, ובסך הכל יש יותר בד לעבוד איתו. כמו כן, הבחירה בבגד ים מקטגוריה זו משקפת צורך למצוא את השילוב המיטבי בין מחשוף ובין שמרנות, בין סקסיות ובין צניעות, ולכן חשוב מאוד שתיחשפו למגוון כמה שיותר של אפשרויות לפני שאתם מבצעים את הבחירה.
 

מגוון רחב של דגמים לבחירתכם

אצל ליז בגדי ים וחוף תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי בגדי ים טנקיני, שיעניקו לכם את השיזוף המושלם. מבחר גדול של עיצובים, דוגמאות וגזרות בשלל צבעים, דגמים סקסיים, לוהטים לצד הדגמים המיתולוגיים של הקולקציות המובילות בשנים האחרונות, כולם ברמת איכות יוצאת דופן, עשויים מחומרי גלם מקצועיים ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מיצאו את הדגם המתאים לכם באתר האינטרנט שלנו או צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 08-9318352.

בגדי ים טנקיני ברחובות