משלוח חינם לכל רחבי הארץ

בגדי ים מונוקיני


בגדי ים מונוקיני – שלם וחשוף

בגד ים הוא לכאורה פריט אופנה שדי מאתגר ליצור בו חידושים, שכן מדובר על פריט מאוד מינימליסטי המבוסס על שטח בד קטן יחסית, אלא שעולם בגדי הים מצליח לחדש את עצמו בכל שנה מחדש, ולא רק באמצעות גזרות חדשות, צבעים חדשים וקונספטים חדשים של הדפסים, אלא גם באמצעות יצירת תצורות חדשות כדוגמת בגדי ים מונוקיני שהלכו ותפסו יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות, וכיום אפשר לראות אותם על כל חוף ים ועל כל שפת בריכה.
קראו עוד על אקססוריז לנשים

שילוב מעניין של שמרנות וליברליות

בגדי ים מונוקיני הם למעשה בגדי ים שלמים אך בגזרות מעט יותר חושפניות מאשר בגד הים השלם הקלאסי. בגדים אלה יכולים להגיע בעיצוב של גב חשוף, פתחים בצידי הדגם, דוגמאות פתוחות ומחשופים בחלק הקדמי וכדומה. בסך הכל, מדובר בבגד ים שמביא ערכים מקטגוריית הביקיני ומקטגוריית בגדי הים השלמים ועושה שילוב מאוד מעניין שמתאים לנשים רבות המבקשות להיראות אטרקטיביות ושיקיות, ויחד עם זאת מרגישות נוח יותר בתוך מעטפת שלמה.

בגדי ים מונוקיני במבצע


מגוון רחב של דגמים בקטגוריה הייחודית

דגמי המונוקיני מציעים לוק חדש לגמרי, אך עומדים כקטגוריה בפני עצמה, ומכאן החשיבות הרבה להיחשף לכמה שיותר דגמים ואפשרויות לפני שמבצעים בחירה. כאמור, בגדי ים אלה מציעים שילוב מעניין בין הלוק הסקסי והלוק השמרני, ואם זה מספיק חשוב לכם ליצור את השילוב הזה, לבטח הייתם רוצים לוודא שהשילוב אכן מספק לכם את התחושה אותה אתם מחפשים, וזה בדיוק מה שתוכלו להשיג בחנות בגדי הים של ליז בגדי ים וחוף.
 

כנסו ומיצאו את הדגם המתאים לכם

אצל ליז בגדי ים וחוף תוכלו למצוא מבחר עצום של בגדי ים מונוקיני, דגמים שלמים בעיצובים יוצאי דופן, מפתחים רחבים, דוגמאות נועזות ולוהטות, גזרות שיקיות בכל הצבעים, והכל ברמת איכות יוצאת דופן, מהחומרים המובילים בתעשיית בגדי הים. את כל הדגמים תוכלו לראות באתר האינטרנט שלנו, ולבצע הזמנה און ליין, או שתוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 08-9318352, ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם לפני שאתם מקבלים החלטה ומבצעים הזמנה.

בגדי ים מונוקיני ברחובות