משלוח חינם לכל רחבי הארץ

בגדי ים 2014


בגדי ים 2014 – בגד הים שיכול להחמיא לכם יותר מכל

קולקציות הוא ביטוי שגור בעולם האופנה, ויחד עם זאת, חשוב גם להבין את המשמעות שלו ואת ההיבט הצרכני שהוא מציע. קולקציה היא למעשה אוסף של דגמים בעלי מכנה משותף. זה יכול להיות המעצב שעיצב את כל הדגמים, העונה לה מתאימים הדגמים, סגנון העיצוב, סוג הבד, קונספט העיצוב המוביל וזאת יכולה להיות גם השנה שבה יצאה הקולקציה. קולקציה הנושאת את תג השנה כמו בגדי ים 2014, היא קולקציה עם אמירה ברורה שהדגמים בה מעוצבים על פי הטרנדים העדכניים לאותה השנה.
 

אמירות אופנתיות של קולקציות שנתיות

הוצאת קולקציות על פי שנה, מתבצעת בדרך כלל לקראת סוף השנה הקודמת, כך שאת קולקציית בגדי ים 2014, ניתן למצוא בחנויות המתאימות כבר במהלך חודשי החורף של סוף 2013. גם בעיתוי של הצגת הדגמים לפני תחילת השנה ישנה אמירה ועל פיה, אלו הם הדגמים שיכתיבו את האופנה, ולא דגמים שאמורים להתאים את עצמם לאופנה. אמירה של הובלה, של הכתבת טרנדים ולא של חיקוי זול, ויש לכך חשיבות רבה בתפיסה הכוללת של בתי אופנה.
 

לקנות את בגד הים שהכי מחמיא לכם

השאלה היא למה לקנות דגם מקולקציית בגדי ים 2014 שנה, שנתיים או יותר לאחר מכן, והתשובה היא שבגד הים המתאים לנו ביותר יכול להיות בכל קולקציה, וייתכן שבאותה השנה האופנה הייתה מחמיאה לנו יותר מאשר זו של השנים שלאחר מכן. אין שום חובה לקנות את הדגם האופנתי ביותר, או את הדגם של הקולקציה האחרונה, ומה שחשוב הוא לקנות את הדגם שהכי מחמיא לנו, גם אם הוא שייך לקולקציה מלפני כמה שנים.
 

קולקציות מכל השנים האחרונות

אם אתם מחפשים בגדי ים מקולקציות ישנות לצד בגדי ים מהקולקציות העדכניות ביותר ועל פי הטרנדים החמים ביותר בעולם האופנה, אצל ליז בגדי ים וחוף תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים בשלל סגנונות, עיצובים ודוגמאות, ובתצורות שונות לרבות שלם, ביקיני, טנקיני ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 08-9318352 לקבלת מידע נוסף על הדגמים המוצעים על ידינו.

בגדי ים 2014 קוקלצייה חדשה