משלוח חינם לכל רחבי הארץ

צלם אופנה


צלם אופנה מה הוא צריך בשביל התפקיד?

אומרים שצלם טוב הוא מי שיש לו עין טובה, יכולת לקלוט דברים, לעמוד במקום הנכון, בזמן הנכון ולצלם. ברמת העיקרון זה נכון. צלם אירועים טוב הוא מי שיודע לעמוד במקום הנכון ולקלוט את הרגע, צלם מלחמה טוב יודע לתפוס רגעים שאחרים לא יודעים, צלם משחקי ספורט לא יתפוס אך ורק את הרגע שכולם מזהים ומצלמים, אלא גם רגעים שאף אחד לא שם לב אליהם, זה מה שהופך אותו לצלם טוב יותר מהם. צלם אופנה, לעומת זאת, צריך עוד כמה תכונות חוץ מזה. ההבדל בין צלם אופנה לצלמים אחרים שתיארנו, זה שהוא עובד באופן ישיר מול האובייקטים שלו, ברוב המקרים. בעוד צלמים אחרים עומדים מהצד ומצלמים את מה שמתרחש במציאות, כמעט מבלי יכולת לשלוט במתרחש, www.alenzar.co.il, לפחות בחלק מהמקרים, כן יכול לשלוט במה שמתרחש. הוא יכול לביים את מושאי הצילום שלו אשר עומדים מול עדשת המצלמה, הוא יכול להסביר להם כיצד לעמוד, כיצד ללכת, איפה להניח את הידיים, ואיך לנפנף את השיער. מכאן אנחנו למדים שצלם אופנה צריך הרבה יותר מהיכולת לעמוד במקום הנכון ולקלוט את הרגע, דבר שהוא בהכרח צריך, למשל בתערוכות אופנה. בשביל לצלם טוב, הוא חייב שתהיה לו יכולת להגיע למושאי הצילום שלו, להיות מסוגל לדבר איתם ולהוביל אותם בדרכו.

מה עוד צריך בשביל להיות צלם טוב?

צלם אופנה טוב צריך עין טובה, יכולת לקלוט את הצד הטוב של מושא הצילום שלו, יכולת להשתמש בנקודות חיוביות שעומדות לרשותו, ולנצל אותן בצורה נכונה. רק כך הוא יביא אותן לצילומים שלו. צלם טוב גם יודע להשתמש באלמנטים שונים, כאלה שנמצאים מחוץ לפריים לפעמים ולהשתמש בהם.

נרכש או מולד, זו השאלה

אחת השאלות שתמיד עולות בהקשר של צלמים, האם מדובר במשהו נרכש או מולד. ובכן, עם הניסיון בא הידע והמומחיות. כל צלם יודע שעם הוא מתאמן הרבה, הוא לומד כיצד לצלם נכון. גם צלם אופנה.

פנו אלינו וקבלו עוד מידע

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אשמח לעבוד איתכם, אלן זר, צלם אופנה, טלפון 03-6294818.